The Action v Praze

Praha, 3. květen 2016

Dne 3.5.2016 se evropské multimediální představení The Action New Generation vrátilo po půl roce do Prahy. Naposledy se naše představení uskutečnilo koncem dubna ve Svitavách. 

Dnešní představení si náš tým skutečně užil, protože nám diváci připravili úžasnou atmosféru a my jsme si pro ně připravili překvapení. Poprvé se naše představení přenášelo živě prostřednictvím sociální sítě Facebook. V současné době se můžete na Facebooku přesvědčit, jak byla nálada na dnešních třech představeních skvělá! 

The Action je multimediální představení plné skutečných příběhů a emocí a zaměřuje se především na mladé a začínající řidiče. Realita dopravních nehod, příběhy skutečných lidí a osudové okamžiky, které změnily jejich život, mají jedno společné – mohou se stát komukoliv z nás. Zábavu, světelnou a taneční show vystřídal soucit, úzkost a pláč. To vše zažívají studenti středních škol a posledních ročníků základních škol při našem představení 

Projekt TheAction New Generation je financován z Fondu zábran škod České kanceláře pojistitelů do konce roku 2017. Periculum, z.s. projekt odstartovalo 2. listopadu 2015 v Kongresovém centru Praha.  

Chcete být včas informováni o novinkách a aktuálním dění v našem týmu a projektu? Sledujte nás prostřednictvím webových stránek, Facebooku nebo Instragramu. 

Pavla Mudrochová  
tisková mluvčí projektu  
tel.: 603 191 539  
e-mail: mudrochova@periculum.cz